Szkolenia

Instytut rozwoju i Stylu jest firmą konsultingową: oferuje wysokiej klasy kompleksowe konsultacje i szkolenia z zakresu kreowania i udoskonalania wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego.

Poprzez warsztaty prowadzone przez doświadczonych konsultantów i trenerów pomagamy Państwu opracować nowy, spójny i wiarygodny image biznesowy. Pracujemy z Państwem na dwóch płaszczyznach:

• wewnętrznej (psyche)
  • zewnętrznej (soma).

Dostarczamy i uczymy technik i narzędzi niezbędnych w uzyskaniu równowagi i sukcesu na tych dwóch poziomach. Stawiamy na Państwa na rozwój.

Rodzaje szkoleń

• Lekcje makijażu
  • Lekcje wizerunku i stylu
  • Stylizacja biurowa
  • Wizerunek biznesowy

10445602_820464401329321_1451713633493010320_n

Dla kogo?

• firm,
  • instytucji,
  • grup zawodowych,
  • organizacji społecznych
  • osób prywatnych.

Nasz ZESPÓŁ

Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach. Zakładamy, że każdy człowiek wyposażony jest w określony potencjał. Szczęście polega na efektywnym wykorzystaniu własnych zasobów. My zajmujemy się odkryciem, rozwinięciem, ukierunkowaniem i udoskonaleniem indywidualnych kompetencji.

Szkolenia